Právě vrcholí II.ročník HRADECKÉHO MEMORIÁLU 2018.  Věříme, že si každý návštěvník  odnese z každé akce HRADECKÉHO MEMORIÁLU, kterou navštívil poučení, náměty k přemýšlení, ale také příjemnou náladu. Příjemnou náladu proto, abychom si vzpomněli na vše dobré, krásné a radostné, co nám přinesl listopad 1989.

Svoboda a demokracie není samozřejmá a HRADECKÝ MEMORIÁL chce připomínat si historické zkušenosti a osudy a  konfrontovat je s dnešní realitou, abychom si  tak trvale uvědomovali křehkost a zranitelnost  demokracie. HRADECKÝ MEMORIÁL chce každoročně přinášet nové podněty ve smyslu svého motta: „Nepromlčeno“ – moderní historie hudbou, slovem a obrazem.  A to především podněty z našeho regionu.  HRADECKÝ MEMORIÁL se chce dále rozvíjet a má ambice navázat spolupráci i se zahraničními partnery především ze Slovenska a Polska.

Jsme velmi vděčni za veřejnou podporu, které se nám zatím dostavá. Jsme rádi za návštěvnost, které naše akce mají. Nicméně, abychom zvládli vše, co máme v plánu pro příští ročník HRADECKÉHO MEMORIÁLU 2019, musíme se také obrátit na veřejnost se žádostí o příspěvek a podporu pro  III.ročník HRADECKÉHO MEMORIÁLU 2019. Konkrétní formy možné spolupráce a podpory zveřejníme na našem webu i v dalších informačních materiálech. Máme v úmyslu nejenom žádat, ale taktéž nabízet zajímavé benefity, které určitě mohou potěšit.

Věříme, že pokud se Vám HRADECKÝ MEMORIÁL líbí, sdělíte to svým blízkým a známým.

Těšíme se s Vámi při všech akcích HRADECKÉHO MEMORIÁLU!