Na podzim letošního rku vyvrcholil už VI.ročník HRADECKÉHO MEMORIÁLU.  Věříme, že si každý návštěvník  odnesl z každé akce HRADECKÉHO MEMORIÁLU, kterou navštívil poučení, náměty k přemýšlení, ale také příjemnou náladu. Příjemnou náladu proto, abychom si vzpomněli na vše dobré, krásné a radostné, co nám přinesl listopad 1989.

Svoboda a demokracie není samozřejmá a HRADECKÝ MEMORIÁL chce připomínat si historické zkušenosti a osudy a  konfrontovat je s dnešní realitou, abychom si  tak trvale uvědomovali křehkost a zranitelnost  demokracie.  A současná agrese na Ruska na Ukrajině nám dává bolestně za pravdu. HRADECKÝ MEMORIÁL chce každoročně přinášet nové podněty ve smyslu svého motta: „Nepromlčeno“ – moderní historie hudbou, slovem a obrazem.  A to především podněty z našeho regionu.  HRADECKÝ MEMORIÁL se chce dále rozvíjet a má ambice navázat další spolupráci se zahraničními partnery. Chce reagovat na aktuální dění.

Jsme velmi vděčni za veřejnou podporu, které se nám zatím dostává. Jsme rádi za návštěvnost, které naše akce mají. Nicméně, abychom zvládli vše, co máme v plánu, oslovujeme všechny, které tato myšlenka oslovila. Budeme vděčni za jakoukoliv podporu HRADECKÉHO MEMORIÁLU. A to podporu morální i finanční.  Zavolejte nebo kontaktujte nás jakýmkoliv způsobem. Máme připraveny konkrétní formy možné spolupráce a podpory.  Máme v úmyslu nejenom žádat, ale taktéž nabízet zajímavé benefity, které určitě mohou potěšit.

Věříme, že pokud se Vám HRADECKÝ MEMORIÁL líbí, sdělíte to svým blízkým a známým.

Těšíme se s Vámi při všech dalších akcích HRADECKÉHO MEMORIÁLU!