Na podzim bude vrcholit III.ročník HRADECKÉHO MEMORIÁLU 2019.  Věříme, že si každý návštěvník  odnese z každé akce HRADECKÉHO MEMORIÁLU, kterou navštívil poučení, náměty k přemýšlení, ale také příjemnou náladu. Příjemnou náladu proto, abychom si vzpomněli na vše dobré, krásné a radostné, co nám přinesl listopad 1989.

Svoboda a demokracie není samozřejmá a HRADECKÝ MEMORIÁL chce připomínat si historické zkušenosti a osudy a  konfrontovat je s dnešní realitou, abychom si  tak trvale uvědomovali křehkost a zranitelnost  demokracie. HRADECKÝ MEMORIÁL chce každoročně přinášet nové podněty ve smyslu svého motta: „Nepromlčeno“ – moderní historie hudbou, slovem a obrazem.  A to především podněty z našeho regionu.  HRADECKÝ MEMORIÁL se chce dále rozvíjet a má ambice navázat spolupráci i se zahraničními partnery především ze Slovenska a Polska.

Jsme velmi vděčni za veřejnou podporu, které se nám zatím dostává. Jsme rádi za návštěvnost, které naše akce mají. Nicméně, abychom zvládli vše, co máme v plánu, oslovujeme všechny, které tato myšlenka oslovila. Budeme vděčni za jakoukoliv podporu HRADECKÉHO MEMORIÁLU. A to podporu morální i finanční.  Zavolejte nebo kontaktujte nás jakýmkoliv způsobem. Máme připraveny konkrétní formy možné spolupráce a podpory.  Máme v úmyslu nejenom žádat, ale taktéž nabízet zajímavé benefity, které určitě mohou potěšit.

Věříme, že pokud se Vám HRADECKÝ MEMORIÁL líbí, sdělíte to svým blízkým a známým.

Těšíme se s Vámi při všech akcích HRADECKÉHO MEMORIÁLU!